0039000181-11-A2-D Molex, LLC 11" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Kaablikomplektid
Tootja number:
0039000181-11-A2-D
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
11" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
30.0µin (0.76µm)
Kontakti lõpp :
Socket to Socket
Osa olek :
Active
Pikkus :
11.0" (279.4mm)
seeria :
Mini-Fit® Jr™
Traadi mõõtur :
22 AWG
Värv :
Orange
Võtke ühendust Finish :
Gold
Laos
24,692
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0039000181-11-A2-D Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0039000181-11-A2-D Iseärasused
0039000181-11-A2-D is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0039000181-11-A2-D Toote üksikasjad
0039000181-11-A2-D, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0039000181-11-A2-D on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0039000181-11-A2-D Seotud märksõnad
0039000181-11-A2-D Hind
0039000181-11-A2-D Maalimine
0039000181-11-A2-D Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0039" seeria tooteid