0039000040-10-L0-D Molex, LLC 10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Kaablikomplektid
Tootja number:
0039000040-10-L0-D
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
Kontakti lõpp :
Pin to Pin
Osa olek :
Active
Pikkus :
10.0" (254.0mm)
seeria :
Mini-Fit® Jr™
Traadi mõõtur :
20 AWG
Värv :
Blue
Võtke ühendust Finish :
Tin
Laos
59,569
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0039000040-10-L0-D Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0039000040-10-L0-D Iseärasused
0039000040-10-L0-D is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0039000040-10-L0-D Toote üksikasjad
0039000040-10-L0-D, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0039000040-10-L0-D on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0039000040-10-L0-D Seotud märksõnad
0039000040-10-L0-D Hind
0039000040-10-L0-D Maalimine
0039000040-10-L0-D Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0039" seeria tooteid