SMBJ24CA Microsemi Corporation TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ24CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
38.9V
Pinge – rike (min) :
26.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
24V
Tarnija seadmepakett :
SMBJ (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
15.4A