SMBJ15CA Microsemi Corporation TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ15CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
24.4V
Pinge – rike (min) :
16.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15V
Tarnija seadmepakett :
SMBJ (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
24A