MA1.5KE250AE3 Microsemi Corporation TVS DIODE 214V 344V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE250AE3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 214V 344V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
344V
Pinge – rike (min) :
237V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
214V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5A