MA1.5KE16CA Microsemi Corporation TVS DIODE 13.6V 22.5V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE16CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 13.6V 22.5V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
22.5V
Pinge – rike (min) :
15.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
13.6V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
67A