MA1.5KE13CA Microsemi Corporation TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE13CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AR
RoHs olek:
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-204AR, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
18.2V
Pinge – rike (min) :
12.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
11.1V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Military, MIL-PRF-19500
Tarnija seadmepakett :
DO-204AR
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
82A