MA1.5KE13A Microsemi Corporation TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE13A
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
18.2V
Pinge – rike (min) :
12.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
11.1V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
82A