MA1.5KE12CA Microsemi Corporation TVS DIODE 10.22V 16.7V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE12CA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 10.22V 16.7V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
16.7V
Pinge – rike (min) :
11.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
10.22V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
90A