MA1.5KE11A Microsemi Corporation TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE11A
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
15.6V
Pinge – rike (min) :
10.5V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
9.4V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
96A