MA1.5KE110CAE3 Microsemi Corporation TVS DIODE 94V 152V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA1.5KE110CAE3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 94V 152V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
152V
Pinge – rike (min) :
105V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
94V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
9.9A