M5KP51CAE3 Microsemi Corporation TVS DIODE 51V 82.4V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
M5KP51CAE3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 51V 82.4V DO204AR
RoHs olek:
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-204AR, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
82.4V
Pinge – rike (min) :
56.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
51V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Military, MIL-PRF-19500
Tarnija seadmepakett :
DO-204AR
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
61A