MT29F32G08AECCBH1-10:C Micron Technology Inc. IC FLASH 32GBIT 100MHZ 100VBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
MT29F32G08AECCBH1-10:C
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 32GBIT 100MHZ 100VBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
-
Kella sagedus :
100MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
32Gb (4G x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
-
Pakend/ümbris :
-
Pakendamine :
-
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
-
Tarnija seadmepakett :
-
Tehnoloogia :
FLASH - NAND
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
-
Laos
32,878
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
MT29F32G08AECCBH1-10:C Konkurentsivõimelised hinnad
ChipIcil on ainulaadne tarneallikas. Pakume oma klientidele MT29F32G08AECCBH1-10:C konkurentsivõimelise hinnaga. Saate nautida meie parimat teenust, ostes ChipIc MT29F32G08AECCBH1-10:C. Parima hinna saamiseks saidil MT29F32G08AECCBH1-10:C võtke meiega ühendust.
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
MT29F32G08AECCBH1-10:C Iseärasused
MT29F32G08AECCBH1-10:C is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
MT29F32G08AECCBH1-10:C Toote üksikasjad
:
MT29F32G08AECCBH1-10:C – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
MT29F32G08AECCBH1-10:C, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC MT29F32G08AECCBH1-10:C on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis MT29F32G08AECCBH1-10:C (PDF), hind MT29F32G08AECCBH1-10:C, Pinout MT29F32G08AECCBH1-10:C, manuaal MT29F32G08AECCBH1-10:C Ja MT29F32G08AECCBH1-10:C asenduslahendus.
MT29F32G08AECCBH1-10:C, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC MT29F32G08AECCBH1-10:C on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis MT29F32G08AECCBH1-10:C (PDF), hind MT29F32G08AECCBH1-10:C, Pinout MT29F32G08AECCBH1-10:C, manuaal MT29F32G08AECCBH1-10:C Ja MT29F32G08AECCBH1-10:C asenduslahendus.
MT29F32G08AECCBH1-10:C FAQ
:
1. What is the maximum capacity of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory?
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory has a maximum capacity of 32 gigabytes.
2. What interface does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory use for data transfer?
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory uses a standard NAND interface for data transfer.
3. What are the operating voltage requirements for the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory?
The operating voltage range for the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is typically 2.7V to 3.6V.
4. Can the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory withstand high temperatures?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is designed to operate reliably at high temperatures.
5. What is the typical data transfer rate of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory?
The typical data transfer rate of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is up to 50 megabytes per second.
6. Does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory support hardware encryption?
No, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory does not have built-in hardware encryption capabilities.
7. What is the expected lifespan of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory under normal usage conditions?
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory has an expected lifespan of several thousand program/erase cycles.
8. Is the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory compatible with industrial-grade applications?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is designed to meet the rigorous demands of industrial-grade applications.
9. Can the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory be used in automotive electronics?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is suitable for use in automotive electronics due to its reliability and temperature tolerance.
10. Does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory have built-in error correction capabilities?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory features built-in error correction capabilities to ensure data integrity.
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory has a maximum capacity of 32 gigabytes.
2. What interface does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory use for data transfer?
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory uses a standard NAND interface for data transfer.
3. What are the operating voltage requirements for the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory?
The operating voltage range for the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is typically 2.7V to 3.6V.
4. Can the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory withstand high temperatures?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is designed to operate reliably at high temperatures.
5. What is the typical data transfer rate of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory?
The typical data transfer rate of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is up to 50 megabytes per second.
6. Does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory support hardware encryption?
No, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory does not have built-in hardware encryption capabilities.
7. What is the expected lifespan of the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory under normal usage conditions?
The MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory has an expected lifespan of several thousand program/erase cycles.
8. Is the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory compatible with industrial-grade applications?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is designed to meet the rigorous demands of industrial-grade applications.
9. Can the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory be used in automotive electronics?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory is suitable for use in automotive electronics due to its reliability and temperature tolerance.
10. Does the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory have built-in error correction capabilities?
Yes, the MT29F32G08AECCBH1-10:C NAND flash memory features built-in error correction capabilities to ensure data integrity.
MT29F32G08AECCBH1-10:C Seotud märksõnad
:
MT29F32G08AECCBH1-10:C Hind
MT29F32G08AECCBH1-10:C Maalimine
MT29F32G08AECCBH1-10:C Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "MT29" seeria tooteid
