MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Micron Technology Inc. IC FLASH 1GBIT 20NS 63VFBGA

Integraallülitused (IC-d)     
Tootja number:
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 1GBIT 20NS 63VFBGA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
-
Kella sagedus :
-
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
1Gb (128M x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
-
Pakend/ümbris :
-
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
-
Tarnija seadmepakett :
-
Tehnoloogia :
FLASH - NAND
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
-
Laos
53,897
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
 

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Konkurentsivõimelised hinnad

ChipIcil on ainulaadne tarneallikas. Pakume oma klientidele MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR konkurentsivõimelise hinnaga. Saate nautida meie parimat teenust, ostes ChipIc MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR. Parima hinna saamiseks saidil MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR võtke meiega ühendust. Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
 

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Iseärasused

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
  

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Toote üksikasjad

:
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR (PDF), hind MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR, Pinout MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR, manuaal MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Ja MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR asenduslahendus.
  

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR FAQ

:
1. What is the maximum operating temperature for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The maximum operating temperature for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 85°C.

2. What is the typical input voltage range for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The typical input voltage range for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 2.7V to 3.6V.

3. What is the erase cycle endurance for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The erase cycle endurance for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 100,000 cycles.

4. Can the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory be used in automotive applications?
Yes, the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is suitable for automotive applications.

5. What is the page size of the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The page size of the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 2,048 bytes.

6. Does the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory support hardware data protection features?
Yes, the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory supports hardware data protection features.

7. What is the maximum clock frequency supported by the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The maximum clock frequency supported by the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 50MHz.

8. Is the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory compatible with industrial operating conditions?
Yes, the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is compatible with industrial operating conditions.

9. What is the program/erase controller voltage for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory?
The program/erase controller voltage for the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory is 1.8V.

10. Does the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory support multiple plane operations?
Yes, the MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR NAND flash memory supports multiple plane operations.
  

MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Seotud märksõnad

:
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Hind
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Maalimine
MT29F1G08ABAEAH4-AITX:E TR Tihvtide pinge

Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll

Minimaalne tellimus: 1

Täitke kõik nõutud väljad ja klõpsake "Esita" ning me võtame teiega e-posti teel ühendust 12 tunni jooksul. meili teel. Kui teil on küsimusi, jätke sõnum või e-kiri. Saatke e-kiri aadressile mlccchips@gmail.com ja me vastame niipea kui võimalik.

 Sisaldab "MT29" seeria tooteid