M29F800DT70N6 Micron Technology Inc. IC FLASH 8MBIT 70NS 48TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M29F800DT70N6
Kirjeldus:
IC FLASH 8MBIT 70NS 48TSOP
Juurdepääsu aeg :
70ns
Mälu suurus :
8Mb (1M x 8, 512K x 16)
Pakend/ümbris :
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
70ns
Laos
54,460
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M29F800DT70N6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M29F800DT70N6 Iseärasused
M29F800DT70N6 is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
M29F800DT70N6 Toote üksikasjad
M29F800DT70N6 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
M29F800DT70N6, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M29F800DT70N6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M29F800DT70N6 FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M29F800DT70N6 flash memory?
The maximum operating frequency of the M29F800DT70N6 flash memory is 70 MHz.
2. What is the voltage range for the M29F800DT70N6 flash memory?
The voltage range for the M29F800DT70N6 flash memory is 2.7V to 3.6V.
3. Can the M29F800DT70N6 flash memory be operated in industrial temperature ranges?
4. What is the typical access time of the M29F800DT70N6 flash memory?
The typical access time of the M29F800DT70N6 flash memory is 70 ns.
5. Does the M29F800DT70N6 support software data protection features?
6. What is the maximum program/erase cycle endurance of the M29F800DT70N6 flash memory?
The M29F800DT70N6 flash memory has a maximum program/erase cycle endurance of 100,000 cycles.
7. Is the M29F800DT70N6 compatible with common microcontroller interfaces?
8. What is the package type of the M29F800DT70N6 flash memory?
The M29F800DT70N6 flash memory is available in a TSOP48 package.
9. Can the M29F800DT70N6 operate in standby mode?
Yes, the M29F800DT70N6 flash memory can operate in a low-power standby mode when not in use.
10. Does the M29F800DT70N6 support hardware block protection?