M29F800DT55N6E Micron Technology Inc. IC FLASH 8MBIT 55NS 48TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M29F800DT55N6E
Kirjeldus:
IC FLASH 8MBIT 55NS 48TSOP
Juurdepääsu aeg :
55ns
Mälu suurus :
8Mb (1M x 8, 512K x 16)
Pakend/ümbris :
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)