M29F800DT55N6 Micron Technology Inc. IC FLASH 8MBIT 55NS 48TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M29F800DT55N6
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 8MBIT 55NS 48TSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
55ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
8Mb (1M x 8, 512K x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
48-TSOP
Tehnoloogia :
FLASH - NOR
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
55ns
Laos
37,995
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M29F800DT55N6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M29F800DT55N6 Iseärasused
M29F800DT55N6 is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
M29F800DT55N6 Toote üksikasjad
M29F800DT55N6 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
M29F800DT55N6, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M29F800DT55N6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M29F800DT55N6 FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M29F800DT55N6 flash memory?
The maximum operating frequency of the M29F800DT55N6 flash memory is 55 MHz.
2. What is the voltage range for the M29F800DT55N6 flash memory?
The voltage range for the M29F800DT55N6 flash memory is 2.7V to 3.6V.
3. Can the M29F800DT55N6 operate in both synchronous and asynchronous modes?
Yes, the M29F800DT55N6 flash memory can operate in both synchronous and asynchronous modes.
4. What is the typical access time of the M29F800DT55N6 flash memory?
The typical access time of the M29F800DT55N6 flash memory is 55ns.
5. Does the M29F800DT55N6 support software data protection features?
Yes, the M29F800DT55N6 flash memory supports software data protection features.
6. What is the maximum data retention period of the M29F800DT55N6 flash memory?
The maximum data retention period of the M29F800DT55N6 flash memory is 20 years.
7. Is the M29F800DT55N6 compatible with standard flash memory interfaces?
Yes, the M29F800DT55N6 flash memory is compatible with standard flash memory interfaces.
8. What is the temperature range for the M29F800DT55N6 flash memory?
The temperature range for the M29F800DT55N6 flash memory is -40°C to 85°C.
9. Can the M29F800DT55N6 be used in automotive applications?
Yes, the M29F800DT55N6 flash memory can be used in automotive applications.
10. Does the M29F800DT55N6 support sector erase and chip erase operations?
Yes, the M29F800DT55N6 flash memory supports both sector erase and chip erase operations.