M29F400BT90N6T TR Micron Technology Inc. IC FLASH 4MBIT 90NS 48TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M29F400BT90N6T TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 4MBIT 90NS 48TSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
90ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
4Mb (512K x 8, 256K x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
48-TSOP
Tehnoloogia :
FLASH - NOR
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
90ns
Laos
40,994
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M29F400BT90N6T TR Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M29F400BT90N6T TR Iseärasused
M29F400BT90N6T TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
M29F400BT90N6T TR Toote üksikasjad
M29F400BT90N6T TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
M29F400BT90N6T TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M29F400BT90N6T TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M29F400BT90N6T TR FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M29F400BT90N6T TR flash memory?
The maximum operating frequency of the M29F400BT90N6T TR flash memory is 90 MHz.
2. What is the voltage range for the input and output of the M29F400BT90N6T TR?
The voltage range for the input and output of the M29F400BT90N6T TR flash memory is 2.7V to 3.6V.
3. Can the M29F400BT90N6T TR operate in both synchronous and asynchronous modes?
Yes, the M29F400BT90N6T TR flash memory can operate in both synchronous and asynchronous modes.
4. What is the typical access time of the M29F400BT90N6T TR?
The typical access time of the M29F400BT90N6T TR flash memory is 90 ns.
5. Does the M29F400BT90N6T TR support software data protection?
Yes, the M29F400BT90N6T TR flash memory supports software data protection.
6. What is the maximum clock frequency for the M29F400BT90N6T TR in synchronous mode?
The maximum clock frequency for the M29F400BT90N6T TR in synchronous mode is 45 MHz.
7. Is the M29F400BT90N6T TR compatible with industrial temperature ranges?
Yes, the M29F400BT90N6T TR flash memory is compatible with industrial temperature ranges.
8. What is the erase/program cycle endurance of the M29F400BT90N6T TR?
The erase/program cycle endurance of the M29F400BT90N6T TR flash memory is 10,000 cycles.
9. Can the M29F400BT90N6T TR be used in automotive applications?
Yes, the M29F400BT90N6T TR flash memory can be used in automotive applications.
10. What is the package type of the M29F400BT90N6T TR?
The M29F400BT90N6T TR flash memory comes in a 48-ball TSOP package.