M28W320FCT70ZB6F TR Micron Technology Inc. IC FLASH 32MBIT 70NS 47TFBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M28W320FCT70ZB6F TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 32MBIT 70NS 47TFBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
32Mb (2M x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
47-TFBGA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
47-TFBGA (6.39x6.37)
Tehnoloogia :
FLASH - NOR
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
70ns
Laos
18,683
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M28W320FCT70ZB6F TR Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M28W320FCT70ZB6F TR Iseärasused
M28W320FCT70ZB6F TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
M28W320FCT70ZB6F TR Toote üksikasjad
M28W320FCT70ZB6F TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
M28W320FCT70ZB6F TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M28W320FCT70ZB6F TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M28W320FCT70ZB6F TR FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M28W320FCT70ZB6F TR flash memory?
The maximum operating frequency of the M28W320FCT70ZB6F TR flash memory is 70 MHz.
2. What is the typical power consumption of the M28W320FCT70ZB6F TR during read operations?
The typical power consumption of the M28W320FCT70ZB6F TR during read operations is 25 mA.
3. Can the M28W320FCT70ZB6F TR operate at a wide temperature range?
Yes, the M28W320FCT70ZB6F TR can operate at a wide temperature range from -40°C to 85°C.
4. What is the maximum data retention period of the M28W320FCT70ZB6F TR?
The maximum data retention period of the M28W320FCT70ZB6F TR is 20 years.
5. Does the M28W320FCT70ZB6F TR support software and hardware data protection features?
Yes, the M28W320FCT70ZB6F TR supports both software and hardware data protection features.
6. What are the available package options for the M28W320FCT70ZB6F TR?
The M28W320FCT70ZB6F TR is available in an 8x20mm ECOPACK®2 package.
7. Is the M28W320FCT70ZB6F TR compatible with standard flash memory interfaces?
Yes, the M28W320FCT70ZB6F TR is compatible with standard flash memory interfaces.
8. What is the erase/program cycle endurance of the M28W320FCT70ZB6F TR?
The erase/program cycle endurance of the M28W320FCT70ZB6F TR is 100,000 cycles.
9. Can the M28W320FCT70ZB6F TR be used in automotive applications?
Yes, the M28W320FCT70ZB6F TR is suitable for use in automotive applications.
10. Does the M28W320FCT70ZB6F TR have built-in error correction capabilities?
Yes, the M28W320FCT70ZB6F TR has built-in error correction capabilities.