M28W320FCB70ZB6F TR Micron Technology Inc. IC FLASH 32MBIT 70NS 47TFBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
M28W320FCB70ZB6F TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 32MBIT 70NS 47TFBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
32Mb (2M x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
47-TFBGA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
47-TFBGA (6.39x6.37)
Tehnoloogia :
FLASH - NOR
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
70ns
Laos
60,296
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
M28W320FCB70ZB6F TR Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
M28W320FCB70ZB6F TR Iseärasused
M28W320FCB70ZB6F TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
M28W320FCB70ZB6F TR Toote üksikasjad
M28W320FCB70ZB6F TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
M28W320FCB70ZB6F TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC M28W320FCB70ZB6F TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
M28W320FCB70ZB6F TR FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory?
The maximum operating frequency of the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory is 70 MHz.
2. What is the storage capacity of the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory?
The M28W320FCB70ZB6F TR flash memory has a storage capacity of 32 megabits (4 megabytes).
3. Can the M28W320FCB70ZB6F TR operate at different voltage levels?
Yes, the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory can operate at both 3.0V and 3.3V voltage levels.
4. What is the typical access time of the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory?
The typical access time of the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory is 90 ns.
5. Does the M28W320FCB70ZB6F TR support sector erase capability?
Yes, the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory supports sector erase capability.
6. What is the temperature range for the M28W320FCB70ZB6F TR's operation?
7. Is the M28W320FCB70ZB6F TR compatible with SPI interface?
Yes, the M28W320FCB70ZB6F TR flash memory is compatible with Serial Peripheral Interface (SPI).
8. Can the M28W320FCB70ZB6F TR be used in automotive applications?
9. What is the package type of the M28W320FCB70ZB6F TR?
The M28W320FCB70ZB6F TR flash memory comes in a 48-ball BGA package.
10. Does the M28W320FCB70ZB6F TR have built-in hardware data protection features?