JS28F512M29AWHB TR Micron Technology Inc. IC FLASH 512MBIT 100NS 56TSOP

Integraallülitused (IC-d)     
Tootja number:
JS28F512M29AWHB TR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 512MBIT 100NS 56TSOP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
100ns
Kella sagedus :
-
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
512Mb (32M x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
-
Tarnija seadmepakett :
56-TSOP
Tehnoloogia :
FLASH - NOR
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
100ns
Laos
22,110
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
 

JS28F512M29AWHB TR Konkurentsivõimelised hinnad

ChipIcil on ainulaadne tarneallikas. Pakume oma klientidele JS28F512M29AWHB TR konkurentsivõimelise hinnaga. Saate nautida meie parimat teenust, ostes ChipIc JS28F512M29AWHB TR. Parima hinna saamiseks saidil JS28F512M29AWHB TR võtke meiega ühendust. Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
 

JS28F512M29AWHB TR Iseärasused

JS28F512M29AWHB TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to Mälu.
  

JS28F512M29AWHB TR Toote üksikasjad

:
JS28F512M29AWHB TR – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Micron Technology Inc..
JS28F512M29AWHB TR, mida pakub Micron Technology Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC JS28F512M29AWHB TR on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis JS28F512M29AWHB TR (PDF), hind JS28F512M29AWHB TR, Pinout JS28F512M29AWHB TR, manuaal JS28F512M29AWHB TR Ja JS28F512M29AWHB TR asenduslahendus.
  

JS28F512M29AWHB TR FAQ

:
1. What is the maximum operating temperature for the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The maximum operating temperature for the JS28F512M29AWHB TR flash memory is 85°C.

2. What is the typical erase time for the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The typical erase time for the JS28F512M29AWHB TR flash memory is 2 milliseconds.

3. Can the JS28F512M29AWHB TR flash memory be operated at voltages lower than the specified minimum voltage?
No, the JS28F512M29AWHB TR flash memory should not be operated at voltages lower than the specified minimum voltage of 2.7V.

4. What is the maximum clock frequency supported by the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The maximum clock frequency supported by the JS28F512M29AWHB TR flash memory is 133MHz.

5. Is the JS28F512M29AWHB TR flash memory compatible with 3.3V and 5V systems?
Yes, the JS28F512M29AWHB TR flash memory is compatible with both 3.3V and 5V systems.

6. What is the typical program/erase cycle endurance for the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The typical program/erase cycle endurance for the JS28F512M29AWHB TR flash memory is 100,000 cycles.

7. Does the JS28F512M29AWHB TR flash memory support hardware data protection features?
Yes, the JS28F512M29AWHB TR flash memory supports hardware data protection features for enhanced security.

8. What is the maximum data retention period for the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The maximum data retention period for the JS28F512M29AWHB TR flash memory is 20 years.

9. Can the JS28F512M29AWHB TR flash memory operate in industrial temperature ranges?
Yes, the JS28F512M29AWHB TR flash memory is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.

10. What are the available package options for the JS28F512M29AWHB TR flash memory?
The JS28F512M29AWHB TR flash memory is available in a 48-ball VFBGA package.
  

JS28F512M29AWHB TR Seotud märksõnad

:
JS28F512M29AWHB TR Hind
JS28F512M29AWHB TR Maalimine
JS28F512M29AWHB TR Tihvtide pinge

Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll

Minimaalne tellimus: 1

Täitke kõik nõutud väljad ja klõpsake "Esita" ning me võtame teiega e-posti teel ühendust 12 tunni jooksul. meili teel. Kui teil on küsimusi, jätke sõnum või e-kiri. Saatke e-kiri aadressile mlccchips@gmail.com ja me vastame niipea kui võimalik.

 Sisaldab "JS28" seeria tooteid