AT93C46Y6-10YH-1.8 Microchip Technology IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8MINIMAP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT93C46Y6-10YH-1.8
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8MINIMAP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
Kella sagedus :
2MHz
Mälu liides :
SPI
Mälu suurus :
1Kb (128 x 8, 64 x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
EEPROM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-UFDFN Exposed Pad
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – toide :
1.8 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
8-Mini Map (2x3)
Tehnoloogia :
EEPROM
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)