AT49BV642D-70TU Microchip Technology IC FLASH 64MBIT 70NS 48TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT49BV642D-70TU
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 64MBIT 70NS 48TSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
64Mb (4M x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
48-TSOP
Tehnoloogia :
Flash
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TC)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
120µs
Laos
35,668
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
AT49BV642D-70TU Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
AT49BV642D-70TU Iseärasused
AT49BV642D-70TU is produced by Microchip Technology, belongs to Mälu.
AT49BV642D-70TU Toote üksikasjad
AT49BV642D-70TU – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Microchip Technology.
AT49BV642D-70TU, mida pakub Microchip Technology, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC AT49BV642D-70TU on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
AT49BV642D-70TU FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the AT49BV642D-70TU flash memory?
The maximum operating frequency of the AT49BV642D-70TU flash memory is 70 MHz.
2. What is the storage capacity of the AT49BV642D-70TU flash memory?
The AT49BV642D-70TU flash memory has a storage capacity of 64 megabits (Mb).
3. Can the AT49BV642D-70TU operate at different voltage levels?
Yes, the AT49BV642D-70TU flash memory can operate at both 3.0V and 3.6V voltage levels.
4. What are the typical access times for the AT49BV642D-70TU flash memory?
The typical access times for the AT49BV642D-70TU flash memory are 90 ns and 120 ns.
5. Does the AT49BV642D-70TU support simultaneous read and write operations?
Yes, the AT49BV642D-70TU flash memory supports simultaneous read and write operations.
6. What is the temperature range for the AT49BV642D-70TU's operation?
The AT49BV642D-70TU flash memory is designed to operate within a temperature range of -40°C to 85°C.
7. Is the AT49BV642D-70TU compatible with standard microcontroller interfaces?
8. Can the AT49BV642D-70TU be used in automotive applications?
9. What is the typical power consumption of the AT49BV642D-70TU during operation?
10. Does the AT49BV642D-70TU incorporate built-in security features for data protection?