AT49BV640DT-70CU Microchip Technology IC FLASH 64MBIT 70NS 48CBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT49BV640DT-70CU
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 64MBIT 70NS 48CBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
64Mb (4M x 16)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-TFBGA, CSPBGA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
2.65 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
48-CBGA (7x10)
Tehnoloogia :
Flash
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TC)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
120µs
Laos
42,591
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
AT49BV640DT-70CU Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
AT49BV640DT-70CU Iseärasused
AT49BV640DT-70CU is produced by Microchip Technology, belongs to Mälu.
AT49BV640DT-70CU Toote üksikasjad
AT49BV640DT-70CU – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Microchip Technology.
AT49BV640DT-70CU, mida pakub Microchip Technology, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC AT49BV640DT-70CU on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
AT49BV640DT-70CU FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the AT49BV640DT-70CU?
The maximum operating frequency of the AT49BV640DT-70CU is 70MHz.
2. What is the voltage range for the AT49BV640DT-70CU?
The voltage range for the AT49BV640DT-70CU is 2.7V to 3.6V.
3. What is the typical access time for the AT49BV640DT-70CU?
The typical access time for the AT49BV640DT-70CU is 70ns.
4. Can the AT49BV640DT-70CU operate in industrial temperature ranges?
Yes, the AT49BV640DT-70CU can operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.
5. What is the maximum data retention period for the AT49BV640DT-70CU?
The maximum data retention period for the AT49BV640DT-70CU is 20 years.
6. Does the AT49BV640DT-70CU support in-system programming (ISP)?
Yes, the AT49BV640DT-70CU supports in-system programming (ISP).
7. What is the package type of the AT49BV640DT-70CU?
The AT49BV640DT-70CU is available in a 48-pin TSOP package.
8. Is the AT49BV640DT-70CU RoHS compliant?
Yes, the AT49BV640DT-70CU is RoHS compliant.
9. What is the erase/write endurance of the AT49BV640DT-70CU?
The erase/write endurance of the AT49BV640DT-70CU is 10,000 cycles.
10. Can the AT49BV640DT-70CU be used in automotive applications?
Yes, the AT49BV640DT-70CU can be used in automotive applications.