AT45DB021D-MH-Y Microchip Technology IC FLASH 2MBIT 66MHZ 8UDFN
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT45DB021D-MH-Y
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC FLASH 2MBIT 66MHZ 8UDFN
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
Kella sagedus :
66MHz
Mälu liides :
SPI
Mälu suurus :
2Mb (264 Bytes x 1024 pages)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
Flash
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-UDFN Exposed Pad
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
8-UDFN-EP (5x6)
Tehnoloogia :
Flash
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TC)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
4ms
Laos
21,503
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
AT45DB021D-MH-Y Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
AT45DB021D-MH-Y Iseärasused
AT45DB021D-MH-Y is produced by Microchip Technology, belongs to Mälu.
AT45DB021D-MH-Y Toote üksikasjad
AT45DB021D-MH-Y – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Microchip Technology.
AT45DB021D-MH-Y, mida pakub Microchip Technology, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC AT45DB021D-MH-Y on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
AT45DB021D-MH-Y FAQ
1. What is the maximum clock frequency for the AT45DB021D-MH-Y?
The maximum clock frequency for the AT45DB021D-MH-Y is 85 MHz.
2. What is the operating voltage range of the AT45DB021D-MH-Y?
The operating voltage range of the AT45DB021D-MH-Y is 2.7V to 3.6V.
3. What is the typical standby current for the AT45DB021D-MH-Y?
The typical standby current for the AT45DB021D-MH-Y is 0.045 mA.
4. What is the maximum data transfer rate for the AT45DB021D-MH-Y?
The maximum data transfer rate for the AT45DB021D-MH-Y is 66 MB/s.
5. What is the size of the memory array in the AT45DB021D-MH-Y?
The memory array in the AT45DB021D-MH-Y is 2 megabits.
6. Does the AT45DB021D-MH-Y support multiple simultaneous data transfers?
Yes, the AT45DB021D-MH-Y supports multiple simultaneous data transfers.
7. What is the temperature range for operation of the AT45DB021D-MH-Y?
The temperature range for operation of the AT45DB021D-MH-Y is -40°C to 85°C.
8. Can the AT45DB021D-MH-Y be used for automotive applications?
Yes, the AT45DB021D-MH-Y is suitable for automotive applications.
9. What is the typical program and erase time for the AT45DB021D-MH-Y?
The typical program and erase time for the AT45DB021D-MH-Y is 5 ms.
10. Is the AT45DB021D-MH-Y RoHS compliant?
Yes, the AT45DB021D-MH-Y is RoHS compliant.