AT34C02BY6-10YH-1.7 Microchip Technology IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8MINIMAP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT34C02BY6-10YH-1.7
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8MINIMAP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
900ns
Kella sagedus :
400kHz
Mälu liides :
I²C
Mälu suurus :
2Kb (256 x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
EEPROM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-UFDFN Exposed Pad
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – toide :
1.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
8-Mini Map (2x3)
Tehnoloogia :
EEPROM
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)