AT34C02-10TU-1.8 Microchip Technology IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
AT34C02-10TU-1.8
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
900ns
Kella sagedus :
400kHz
Mälu liides :
I²C
Mälu suurus :
2Kb (256 x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
EEPROM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
1.8 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
8-TSSOP
Tehnoloogia :
EEPROM
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
5ms
Laos
35,784
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
AT34C02-10TU-1.8 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
AT34C02-10TU-1.8 Iseärasused
AT34C02-10TU-1.8 is produced by Microchip Technology, belongs to Mälu.
AT34C02-10TU-1.8 Toote üksikasjad
AT34C02-10TU-1.8 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Microchip Technology.
AT34C02-10TU-1.8, mida pakub Microchip Technology, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC AT34C02-10TU-1.8 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
AT34C02-10TU-1.8 FAQ
1. What is the maximum clock frequency of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The maximum clock frequency of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is 1MHz.
2. What is the operating voltage range for the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The operating voltage range for the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is 1.7V to 5.5V.
3. Can the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM operate at extended temperature ranges?
Yes, the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM can operate at extended temperature ranges from -40°C to +125°C.
4. What is the typical write cycle time for the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The typical write cycle time for the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is 5ms.
5. Does the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM support software write protection?
Yes, the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM supports software write protection for the entire memory array.
6. What is the endurance rating of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The endurance rating of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is 1,000,000 write cycles per byte.
7. Is the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM RoHS compliant?
Yes, the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is RoHS compliant.
8. What is the package type of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The package type of the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is 8-lead TDFN.
9. Can the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM operate in a cascaded configuration?
10. What are the available density options for the AT34C02-10TU-1.8 EEPROM?
The AT34C02-10TU-1.8 EEPROM is available in 2K-bit (256 x 8) density option.