SMLJ85A-TP Micro Commercial Co TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMLJ85A-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 85V 137V DO214AB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
137V
Pinge – rike (min) :
94.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
85V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
DO-214AB (SMC)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
3000W (3kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
20.8A