SMBJ24CA-TP Micro Commercial Co TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ24CA-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
38.9V
Pinge – rike (min) :
26.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
24V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
15.4A