MR9238S12B1-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238S12B1-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.00mm
Müra :
45.3 dB(A)
Õhuvool :
88.0 CFM (2.46m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4000 RPM
Staatiline rõhk :
0.400 in H2O (99.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H