MR9238M48B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238M48B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.437 lb (198.00g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
55.4 dB(A)
Õhuvool :
131.0 CFM (3.67m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
6000 RPM
seeria :
MR9238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.880 in H2O (219.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H