MR9238M24B1-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238M24B1-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.00mm
Müra :
55.4 dB(A)
Õhuvool :
131.0 CFM (3.67m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6000 RPM
Staatiline rõhk :
0.880 in H2O (219.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H