MR9238L48B1-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238L48B1-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.00mm
Müra :
50.5 dB(A)
Õhuvool :
109.2 CFM (3.06m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
5000 RPM
Staatiline rõhk :
0.610 in H2O (151.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H