MR9238H48B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238H48B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Laius :
38.00mm
Müra :
58.8 dB(A)
Õhuvool :
152.0 CFM (4.26m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
7000 RPM
Staatiline rõhk :
1.200 in H2O (298.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H