MR9238E12B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238E12B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Laius :
38.00mm
Müra :
63.3 dB(A)
Õhuvool :
173.8 CFM (4.87m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
8000 RPM
Staatiline rõhk :
1.540 in H2O (383.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H