MR9238E12B1-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR9238E12B1-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.437 lb (198.00g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
63.3 dB(A)
Õhuvool :
173.8 CFM (4.87m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
8000 RPM
seeria :
MR9238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.540 in H2O (383.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H