MR8032L12B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR8032L12B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Laius :
32.00mm
Müra :
41.6 dB(A)
Õhuvool :
61.0 CFM (1.71m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
Staatiline rõhk :
0.533 in H2O (132.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H