MR8032H24B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR8032H24B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Laius :
32.00mm
Müra :
48.6 dB(A)
Õhuvool :
73.0 CFM (2.04m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6000 RPM
Staatiline rõhk :
0.763 in H2O (190.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H