MR8032E24B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR8032E24B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, PWM Control; Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.32 lb (145.15g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
50.4 dB(A)
Õhuvool :
79.0 CFM (2.21m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6500 RPM
seeria :
MR8032
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.890 in H2O (221.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H