MR1238H24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MR1238H24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.838 lb (380.11g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
64.6 dB(A)
Õhuvool :
235.0 CFM (6.58m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
MR1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.075 in H2O (267.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H