ME6038X24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ME6038X24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
63.0 dB(A)
Õhuvool :
57.5 CFM (1.61m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
9400 RPM
Staatiline rõhk :
1.241 in H2O (309.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H