ME6038U24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ME6038U24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
65.0 dB(A)
Õhuvool :
61.1 CFM (1.71m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
10000 RPM
Staatiline rõhk :
1.412 in H2O (351.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H