ME6038L24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ME6038L24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, UL
Kaal :
0.23 lb (104.33g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
48.5 dB(A)
Õhuvool :
35.5 CFM (0.994m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6000 RPM
seeria :
ME6038
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.520 in H2O (129.5 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H