MD9238M24B-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD9238M24B-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Müra :
50.0 dB(A)
Õhuvool :
86.9 CFM (2.43m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3800 RPM
Staatiline rõhk :
0.400 in H2O (99.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H