MD9238H48B-FSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD9238H48B-FSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.397 lb (180.08g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
53.5 dB(A)
Õhuvool :
100.7 CFM (2.82m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
4400 RPM
seeria :
MD9238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.600 in H2O (149.5 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H