MD9238E36B-FSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD9238E36B-FSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE
Laius :
38.00mm
Müra :
55.0 dB(A)
Õhuvool :
110.6 CFM (3.10m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
36VDC
RPM :
4800 RPM
Staatiline rõhk :
0.670 in H2O (166.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H