MD9238E24B-FSR-L9.5 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD9238E24B-FSR-L9.5
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.397 lb (180.08g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
55.0 dB(A)
Õhuvool :
110.6 CFM (3.10m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4800 RPM
seeria :
MD9238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.670 in H2O (166.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H