MD4028X24B1-RSR-CC Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD4028X24B1-RSR-CC
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.11 lb (49.9g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
28.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
47.3 dB(A)
Õhuvool :
18.7 CFM (0.524m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
11500 RPM
seeria :
MD4028
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.709 in H2O (176.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H