MD4028V12B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD4028V12B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.11 lb (49.9g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
28.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
53.1 dB(A)
Õhuvool :
24.3 CFM (0.680m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
15000 RPM
seeria :
MD4028
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.206 in H2O (300.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H