MD1238X24B-FSR-CC-L5 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
MD1238X24B-FSR-CC-L5
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cUL, UL
Kaal :
0.906 lb (410.95g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
62.0 dB(A)
Õhuvool :
205.0 CFM (5.74m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
MD1238
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.943 in H2O (234.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H